SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Skedar 12746079
nr 1274 6079
Skedar
8 st. Silver, bland annat 1800-tal. Längd: 9 - 20 cm, vikt: 240g
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 9 september 2019
kl 18:44:54
300 kr
500 kr
600 kr
800 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.